top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Метою політики є інформування вас про те, як ми будемо використовувати ваші персональні дані, отримані нами від вас через сайт. Будь ласка, уважно ознайомтеся з інформацією, перш ніж продовжити використання сайту. Відвідуючи наш сайт, ви зобов'язуєтеся дотримуватися діючої політики і погоджуєтеся з її умовами.  

Користуючись послугами замовлення одягу на сайті бренду

(далі бренд), користувач (далі клієнт) висловлює свою згоду з політикою конфіденційності. 

Клієнт бере на себе відповідальність за ознайомлення з оновленою версією політики конфіденційності, відповідно до якої регулюються правила користування сайтом

Основні пункти політики конфіденційності: 

1. Бренд збирає деяку інформацію про користувача, що носить особистий характер, проте користувач сам розпоряджається тим, в якому обсязі її надати. 

2. Бренд зобов'язується не продавати і не надавати особисті дані клієнта третім особам ні за яких обставин, крім випадків, коли це прямо може вимагати законодавство (наприклад, за запитом суду). 

3. Бренд може використовувати особисту інформацію клієнта для того, щоб зв'язатися з ним з метою комерційних пропозицій, новинах, а також іншої інформації, що становить інтерес для клієнта. 

Будь ласка, ознайомтеся з повним текстом політики конфіденційності. 

збір інформації особистого характеру при використанні деяких послугами бренду, наприклад, замовленні товарів, бренд пропонує клієнтови надати певну інформацію особистого характеру за допомогою заповнення форми. Рішення про користування подібними послугами або відмову від них приймається клієнтом. У разі, якщо клієнт захоче скористатися цими послугами, бренд може попросити його надати особисті дані, наприклад, ім'я та прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону та іншу інформацію, що ідентифікує клієнта. 

Використання інформації особистого характеру бренд збирає інформацію про клієнта що носить особистий характер, з метою допомоги користувачеві у отриманні тієї чи іншої інформації або послуг. Коли користувач вводить свої дані, вони стають помітними тільки йому самому і менеджерові бренда.

Можливість вибору 

Для збереження конфіденційності, користувач не зобов'язаний надавати нам інформацію, яка може спричинити за собою будь-які незручності. однак, використання ресурсів інтернет-магазину неможливо без надання деякої особистої інформації, що є обов'язковою. 

Використання cookie-файлів 

З метою поліпшення роботи сайту бренд використовує cookie-файли для обліку (запису) відвідувань клієнта. Сookie - це файл невеликого розміру, який передається браузеру користувача за допомогою веб-сервера і може бути пізнаний тільки тим сервером, який його надіслав. подібні файли неможливо використовувати в якості виконуваних програм або для впровадження вірусів. 

Технічну інформацію про відвідування бренл (знеособлену) також збирають встановлені на сайті лічильники статистики. цей вид даних не дозволяє особисто ідентифікувати клієнта, тобто його анонімність буде збережена, якщо тільки він сам не надасть інтернет-магазину інформацію про себе.

 

Претензії з питань конфіденційності 

Якщо у клієнта склалася думка про те, що бренд не виконав свої зобов'язання по дотриманню даної політики конфіденційності, він може надіслати лист зі скаргою, використовуючи форму для зв'язку. 

У листі потрібно максимально докладно описати те, яким чином бренд, на думку клієнта, порушив політику конфіденційності. всі скарги будуть розглянуті належним чином. 

Якщо клієнт не згоден з політикою конфіденційності, то йому не рекомендується користуватися послугами бренду. 

bottom of page